Koukej!!

Tipy na vánoční dárky

Jelikož budou Vánoce, rozhodla jsem se můj první článek věnovat dárkům.

1) Pro muže:

Muži jsou komplikováni a pokud je neposloucháte a nezapisujete si věcí, které chtějí celý rok, tak na poslední chvíli toho moc nevymyslíte. Někdy to je tak, že i když s nimi trávíte hodně času, nevíte, co byste vymysleli. Například pro dědu nebo taťku. Protože s tím mám taky někdy problém, rozhodla jsem se Vám doporučit dárek, na který jsem narazila nedávno. Jsou to tzv. dřevěné bedny s páčidlem. Můžete si vybrat z různých variant. Podle toho jestli to je pivař nebo gurmán, vinař nebo rybář atd. Možností je opravdu hodně.
Přikládám odkazy na dvě stránky, které se mi zalíbili: Manboxeo a Darbox


2) Pro ženy:

I když si to možná neuvědomujeme, tak úplně obyčejné věci jsou potřebné. Myslím, že dobrým dárkem by mohlo být povlečení. Málokdo je takový, že by investoval do povlečení, i když by se mu hodilo. Do sbírky se určitě hodí! Nebo, co třeba třeba sušák na prádlo? Pokud jako my věšíte prádlo na sušák a ne na radiátory, tak víte, že vyperete maximálně jednu pračku a potom musíte čekat až prádlo uschne než můžete zapnout další.  Takže za mě určitě skvělý praktický dárek!
Pěkné povlečení mají třeba na 4Home nebo Matějovský.3) Pro kamaráda, kamarádku, setru, bratra:

Každého mladého člověka podle mě potěší určitě sluchátka, powerbanka nebo třeba voňavka. Já osobně sluchátka používám pravidelně a občas se zkazí nebo je někde zapomenu. Mít jedny do zásoby určitě není na škodu. V dnešní době se dá vše udělat na telefonech a někdy nám prostě baterie nestačí a není čas na dobíjení nebo nemáme přístup k zásuvce, proto powerbanka je určitě super volba a udělá radost každému. Voňavka je už takový klasický dárek, ale používáme ji každý den,proto jí nikdy není dost.
Stránky pro inspiraci: Maxco, FAnn parfumerie, Alza

4) Pro babičky:

Co dávat naším babičkám, když oni říkají že nic nepotřebují? Co takhle nějaký kalendář nebo fotokniha s rodinnými fotkami? Dárek se vzpomínkami určitě není špatný nápad. Na internetu najdete spoustu těchto stránek a můžete si vytvořit kalendář nebo fotoknihu podle sebe.
Jednou z nich je například HappyFoto.


Doufám, že se vám moje tipy líbily. Do komentářů mi můžete napsat, co kupujete vy rodičům, prarodičům a kamarádům. Třeba inspirujete i vy mě.

Článek není sponzorovaný.
Komentáře

Oblíbené příspěvky