Koukej!!

Maturitní ples

Maturitní ples je událost, kterou zažijete jednou za život. To je myslím si, že dost dobrý důvod pro to, abyste byla jednou krásná a nemrzely Vás peníze, které do tohoto večera investujete. Teď se pojďte podívat, jak jsem to zvládla já.

Můj účes

Účes mi dělala sestra od mého přítele. Není kadeřnice, ale dokáže vykouzlit pěkné účesy a hlavně Vás to nestojí "majlant". Měla jsem nahoře natupírovanou část vlasů, sepnutou dozadu a vlasy které mi volně vysely dolů jsme měla nakulmované. I přesto kolik laku jsme tam daly, tak se mi stejně lokny kvůli mým jemným vlasům rozpadly dřív, než jsem na ten ples stihla odejít. Takže nakonec zůstal zbytek mých vlasů rovných.

Moje šaty

Jsem zastáncem toho (a myslím si, že nejsem jediná), že na takovou příležitost by měly být dlouhé šaty. Já osobně jsem si je nechtěla kupovat protože si myslím, že bych je nevynosila a ležely by zbytečně ve skříní, proto jsem zvolila druhou variantu a šaty si půjčila ze Svatebního salónu Mirael v Havířově. Podívala jsem se, kdy mají otevřeno, zajela jsem se tam podívat a šaty vyzkoušet. Paní, která mě obsluhovala byla velmi příjemná a ochotná. Vyzkoušela mi snad všechny barvy šatů, aby zjistila, která mi sluší nejvíc. Vzhledem k tomu, že mám světlou pokožku mi spíš seděly tmavé barvy a nakonec jsem i vybrala šaty tmavě modré. Tahle barva byla i ta, kterou jsem si představovala, že bych chtěla mít. K šatům jsem zvolila obyčejné černé lodičky, do uší dala malé nenápadné náušnice a na krk řetízek s korálky. Vzala jsem si sebou ještě černé sáčko, kdyby mi náhodou byla zima a tím byl celý můj outfit hotový.

Moje líčení

S líčením, i přesto, že to byla taková událost, jsem to moc nepřeháněla. Zvolila jsem jednoduché světlé modré stíny, které jsem upravila ještě trochou stínování s černou tužkou na oči. Klasicky jsem si dala řasenku, trošku upravila obočí a použila jsem matnou světle růžovou rtěnku. Nedávala jsem si make-up, ale použila jsem jen pudr a zvýraznila kontury obličeje. Na nehty jsem použila tmavě modrý lak, protože už jsem nestihla si zajít nehty nechat udělat.

Vzhledem k tomu, že už jsem šaty musela vrátit a nestihla jsem Vám vše nafotit přidávám fotku, kterou mám přímo z plesu. Snad jsem Vás aspoň trochu inspirovala.


Mějte pěkný den!

Článek není sponzorovaný.

Komentáře

Oblíbené příspěvky