Koukej!!

Moje oblibené boty - zima 2017/18

Ahoj, dneska bych měla přidat článek do rubriky outfity. Bohužel je pěkně až tento týden a měla jsem toho hodně do školy plus ještě práce, tak jsem pro Vás vymyslela takový odlehčený článek. Snad se Vám bude líbit a budete se těšit na další outfit.

Zima už je snad za námi a tak Vám ukážu boty, které jsem používala nejčastěji. Které jsou mé oblíbené a které nosím opravdu často.

1) Začala bych spíše podzimními. Mám strašně ráda takové černé semišové. Hodně jsem je nosila i teď v zimě, protože nemrzlo, tak hodně. Taky miluji vysoké kozačky a tyhle mám už tak 3 roky bych řekla. Kupovala jsem je v Deichmannu a cenu už si bohužel nepamatuji.


 2) Opět další semišové vhodné jak na podzim, tak na teplejší zimu. Tuším, že jsem je kupovala na podzim a určitě vím, že v Lidlu. Byl to poslední pár a stály kolem 300,-. V Lidlu se často akce opakují, tak je tam určitě ještě najdete a pokud ne, tak na jejich e-shopu určitě ano.


3) Další jsou sportovnější. Jsou to tenisky, které používám na běhaní nebo v poslední době spíše na procházky. Mám už je třetím rokem a stále drží. Nikde ani dírka, jediné, co je prozrazuje, že nejsou nové je jejich barva, která časem vybledla. Hodně mě překvapuje, že i síťka, která je často ,,kámen úrazu" u těchto bot je stále v pořádku. Za což jsem strašně ráda. Kupovala jsem je ve Sportisimu a myslím si, že stály kolem 600,-.


4) Hodně dlouho si už kupují nějaké trekové boty. A právě teď nastal čas, kdy k tomu došlo. Jak všichni víme, tak kvalitní turistické boty, které by byly zároveň i levné se shánějí trochu hůř. Každopádně využívám toho, kde pracuji a koukám po slevách :D :D Tyhle byly mezi posledními dvěma kusy, co přišly z jiné prodejny. Nekupovala jsem je první den, ale když už tam byly déle, tak jsem si řekla, že si je teda koupím :D :D Jejich dobrá vlastnost na kterou byste se měli dívat při koupi trekových bot je, že mají gore-tex. Což je vlastně membrána, která jim pomáhá, aby tak rychle nepromokly. Posledních pár týdnů jsem je používala i do těch mrazů, které tady panovaly.5) Poslední jsou naprosto obyčejné tenisky. Letošní zima vypadala, že nebude nějak krutá až na pár centimetrů sněhu, které občas napadly, takže jsem nosila pro mě nejpohodlnější variantu, tenisky.

Kupovala jsem je v létě v Martes sportu a stály nějakých 650,-.

To je vše. Snad se vám článek líbil. Chtěli byste další takového typu?

Mějte pěkný víkend!!


Článek není sponzorovaný.


Komentáře

Oblíbené příspěvky