Koukej!!

Moje 2/4 letošního roku

Není to tak dávno ("pouhé" 3 měsíce), co jsme psala ohlédnutí za první čtvrtinou roku a už píšu druhé? Je to tak. Přijde mi, že ten čas strašně rychle letí, ale přitom se nestalo, tak moc věcí, co bych chtěla, aby se stalo. Jen jsem udělala maturitu, měla asi týdenní prázdniny, ukončila moji brigádu ve Sportisimu, začala pracovat v nové práci jako fakturantka a na konci měsíce dala výpověď a ještě jsem stihla najít si novou práci a jít na pohovor. Do toho všeho nám začala sezóna soutěži v požárním sportu a na to, jak jsem si myslela, že běhat už nebudu nebo jestli jo, tak opravdu málo, tak mi přijde, že za ten měsíc jsem toho odběhla víc než minulou sezónu. Tohle všechno mi přijde jako málo? Asi jo no...

Abych to tedy všechno shrnula po jednom.

1. Maturita

Psala jsem článek jen o ní, takže Vám jen řeknu, že jsem jí i přes všechno to učení neučení a stres zvládla. Pokud si chcete přečíst více, tak přikládám odkaz a můžete mrknout.

2. Prázdniny

Pokud nepočítám, že jsem vysvědčení za 4. ročník dostala 30.4. a pak už jsem teoreticky byla doma a "jen" se učila, tak jsem měla prázdniny nějakých 9 dní? V tom ještě poslední směny na brigádě, takže vlastně možná těch 5 dnů?  Asi takhle bych to shrnula no. Co bych přece dělala doma? Seděla a čuměla na TV, když mužů sedět v kanclu u PC, kde mužů dělat vice méně to stejné a ještě to mám placené? Jo, tak přesně tu druhou variantu jsem si já vybrala. Jít hned po škole do práce.

3. Nová práce

Nic jsem nehledala a k této práci jsem přišla opravdu jen náhodou ještě někdy v říjnu, kdy jsem tam byla na stáži. Jednalo se o fakturaci objednávek, které chodily na e-shop. Když jsem stáž ukončovala, řekl mi, že se mám pak ozvat, že bude někoho určitě v té době, kdy ukončím školu, hledat. Maturita byla za mnou a já se stále rozhodovala, jestli mám nebo nemám jít do práce. I když mi posílal maily a psal, že se mu mám ozvat a přijít dořešit podmínky, tak jsem mu stejně nenapsala. Nakonec mi volal on sám. Ty podmínky, které mi navrhoval, nebyly zrovna ideální a myslela jsem si, že budou trošku jiné. Bylo tam ovšem i připomínáno, že určitě v sezóně, která byla od září do prosince, dostanu více. Nakonec jsem to stejně přijala. Byla to práce, kdy ráno přijdete, zapnete si počítač, dáte si snídani, kafe nebo čaj. Uděláte svoji práci, které zrovna moc nebylo, jelikož chodilo málo objednávek a zbytek dne si víceméně děláte, co chcete. Asi po 14 dnech jsem dostala novou nabídku. Nic jsem nehledala. Opět samo od sebe. Vzhledem k tomu, že jsem úplně nebyla spokojená s podmínky v mé práci jsem tedy na schůzku s paní šla. Nenabízela mi o moc více. Ve výsledku zvítězily spíše benefity, které zaměstnavatelé nabízejí. Přece jenom o 9 dnů více dovolené, větší hodnota stravenek a přitom platím méně za jednu, dovolenou si můžu vzít kdykoliv. Ve staré práci to v sezóně prostě nešlo. Takže jsem po měsíci opět změnila práci, která doufám, že bude trvalejší.

4. Sezóna

Možná už jsem to někde zmiňovala, nebo pokud mě sledujete déle, tak určitě víte, že dělám požární sport. I když jsem si na začátku nebyla úplně jistá, jestli vůbec budu chtít tuhle sezónu odběhat, přece jenom je to každý víkend v létě. Spíše jsem přemýšlela, že si udělám takové volné léto. Každopádně to dopadlo tak, že běhám, a i když jsme se s holkami rozhodly, že půjdeme jen do jedné ligy, abychom nemusely být každý víkend na závodech, tak to dopadlo tak, že prozatím jsem každý víkend na závodech. Přijde mi, že tolik dresů týmů, za které jsem už letos běžela, jsem snad nikdy neměla. A to uběhl teprve měsíc. Co mě mrz nejvíc, že dres týmu, za který běhám jsem snad měla méně-krát než ty další. Ale s tím nic nenadělám. Stárneme a všichni už máme své povinnosti a času čím dál méně. Osobně si  myslím, že toto je moje předposlední nebo poslední sezóna, ale uvidíme...

5. Závěr

Celé ty poslední 3 měsíce utekly strašně rychle. Pořád říkám, že se neudálo tak moc, ale ve výsledku se toho stalo opravdu hodně. Moje aktivita, jak na blogu, tak třeba na instagramu, kde mě můžete sledovat je hodně špatná a samozřejmě si to uvědomuji. Myslím si, že už jsem se dostala do klidnějšího období, kdy už budu mít více času a budu se snažit přidávat více příspěvků na blog a více fotek na instagram. Ne vždy mám, ale náladu úplně všechno sdílet. Co se týče článků, tak mám vymyšleno opravdu hodně témat. Spíše mám problém si sednout k tomu počítači a něco napsat. Během následujících měsíců bych chtěla celý blog předělat a přejít na vlastní doménu a dát blogu více mého osobního stylu. Zároveň, ale opravdu nevím, jestli se mi bude chtít něco tvořit a vše vyjde, tak jak má. 

Zažili jste taky něco zajímavého za poslední 3 měsíce?

Užijte si naplno léto a já se na vás budu těšit u dalšího článku!!

Komentáře

Oblíbené příspěvky